Поплавський заявив, що після 30 років готов піти з посади ректора КУК

Поплавський заявив, що після 30 років готов піти з посади ректора КУК

Михайло Поплавський заявив, що в п'ятницю, 21 квітня, виповниться 30 років, як він керує Київським університетом культури. Однак він вважає, що варто своєчасно "піти зі сцени", тож піде зі своєї посади.

Про це він заявив на своїй сторінці в Instagram. За його словами, він хоче передати повноваження молодому ректору. Водночас сам буде головою Вченої ради Університету культури.

"Головне для кожного артиста: своєчасно піти зі сцени під аплодисменти! Я хочу передати повноваження молодому ректору і бути головою Вченої ради, допомагати. Завжди має бути межа і почуття міри", - написав він у соцмережі.

Він також наголосив, що Університет майбутнього – це його мрія, яку реалізовує разом з командою. Щоб стати успішним, зазначає Поплавський, треба вкласти у справу всю душу і серце.

Михайло Поплавський став ректором київського ВНЗ у 1993 році. При цьому він став наймолодшим очільником ЗВО країни.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, курсант другого курсу інституту №3 Львівського державного університету внутрішніх справ застрелився під час добового наряду. За фактом його смерті розпочато службове розслідування.

Також міністр освіти та науки Оксен Лісовий відреагував на скандал з російськомовною викладачкою філософії в Державному податковому університеті в Ірпені. У міністерстві пообіцяли вжити відповідні заходи щодо педагога. Голова МОН вважає, що саме освітяни формують націю, тому поведінка викладачки філософії  “не відповідає її ролі”.

Головне