Понад 60% українців виступають проти дистанційного навчання, - опитування

Понад 60% українців виступають проти дистанційного навчання, - опитування

Більша половина українців (63,4%) не підтримують проведення дистанційного навчання в школах у зв'язку з війною.

Про це повідомляє Фонд "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології.

Опитування проводилось з 3 по 17 липня. В ньому взяли участь 2021 мешканець вільних від окупації територій. Похибка не перевищує 2,8%.

На запитання, як респонденти (які проживають разом зі своїми дітьми чи онуками, які навчаються у школі) ставляться до проведення дистанційного навчання у школах у зв'язку з війною, 15,4% відповіли, що повністю підтримують, 18,9% - скоріше підтримують, 21% - скоріше не підтримують, 42,4% - категорично не підтримують, а 2,3% вагаються з відповіддю на запитання.

Найбільше противників дистанційного навчання - 70% - на заході України, найменше - 54% - на півдні. Батьки з сіл налаштовані до "дистанційки" лояльніше (36% підтримки) за батьків із міст (31% підтримки).

На запитання, чи є в школі, де навчаються діти або онуки респондентів, безпечне й обладнане укриття на випадок повітряної тривоги або артобстрілу, 61,8% відповіли, що є, 30,9% відповіли, що ні, а 7,3% не змогли відповісти.

Крім того, 93,5% опитаних заявили, що очне навчання має бути лише в тих школах, де є надійні укриття для всіх дітей і вчителів.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у Британії завершили підготовку близько 900 українських морпіхів.

Головне