Окупанти в Маріуполі продовжують викрадати українське зерно (відео)

Окупанти в Маріуполі продовжують викрадати українське зерно (відео)

Окупанти продовжують викрадати українське зерно. Черговий факт крадіжки збіжжя зафіксували у окупованому Маріуполі. Про це повідомив радник міського голови міста Петро Андрющенко.

За його словами, окупанти полагодили конвеєрну стрічку для погрузки і почали частіше відвантажувати зерно.

"Знову крадуть. Зерно. Чергове судно. Але, є нюанс. Росіяни врешті решт полагодили конвеєрну стрічку для погрузки. Що значно спрощує та пришвидшує завантаження зерна. 

Цілком можливо що тепер зерно піде здебільше морем. Бо досі зберігалась тенденція домінування автоперевезень", - зазначив Андрющенко.

Нагадаємо, раніше Петро Андрющенко заявив, що окупанти в Маріуполі активно готуються до проведення фейкових виборів восени.

“З виборами все готово. Все запущено. Ця клоунада взагалі незрозуміло навіщо потрібна, тим паче, вона буде проводитись заздалегідь від іншої тетниторії, якою керує росія. Однак, виборчі дільниці ще не відкриті, а ті, хто будуть проводити ці “вибори”, досі у стадії формування”, – повідомив радник міського голови Маріуполя.

Як повідомляли "Ми-Україна", технічні переговори щодо активації Чорноморської зернової ініціативи можуть пройти в Стамбулі, у Туреччині.

Головне