На Закарпатті подружжя ґвалтувало 12-річну доньку

На Закарпатті подружжя ґвалтувало 12-річну доньку

На Закарпатті подружжя неодноразово ґвалтувало свою 12-річну доньку та знімали це на телефон. Про це повідомляє журналіст Віталій Глагола. 

Відомо, що мати і вітчим наразі знаходяться під арештом.

"На Закарпатті подружжя неодноразово гвалтувало свою 12-річну доньку, знімаючи це на камеру мобільного. Мені вдалось отримати екслюзивну інформацію щодо затримання пари: вітчима і мами, які наразі під арештом. Шокуючі випадки мали місце у селі Калини Тячівського району", - зазначив він.

Неповнолітня дівчина сама звернулась до правоохоронних органів.

За її словами, вітчим неодноразово гвалтував її починаючи з липня 2021 року. 

"Також відомо, що мати неповнолітньої змушувала дівчинку вступати в статевий контакт з нею та вітчимом. У помешканні подружжя правоохоронці виявили докази того, що зґвалтування своєї ж дитини горе-батьки фільмували на камеру, - повідомив Віталій Глагола. - Наразі відомо, що насилля до дитини почали вчиняти ще з 7-річного віку. Перше зґвалтування дівчинка пережила коли поверталася разом з вітчимом додому від гостей. Тоді насильник зґвалтував її пальцями. Також відомо про випадок коли той самий вітчим перебуваючи на заробітках виходив по відеозв'язку до дружини та змушував по черзі "задовільняти себе пальцями" її та неповнолітню потерпілу", - розповіли в Нацполіції.

Зазначається, що наразі дівчина знаходиться під опікою соціальних працівників.

Нагадаємо, що резонансна справа про зґвалтування дівчинки на Закарпатті набирає обертів. До битви за встановлення справедливості долучається прокуратура, наразі відомство готує оскарження винесеного судом вироку.

Як писав “Ми-Україна” раніше, у Закарпатській обласній адміністрації доручили забезпечити, щоб потерпіла дівчина та нападники не відвідували школу одночасно.

Головне