На ТОТ вагітним відмовляють у медичній допомозі без паспорта рф, - ЦНС

На ТОТ вагітним відмовляють у медичній допомозі без паспорта рф, - ЦНС

Росіяни продовжують провадити агресивну паспортизацію місцевого населення, використовуючи при цьому найбільш вразливі категорії громадян. Так, вагітних українок, які не мають російського паспорта окупаційна влада відмовляється ставити на медичний облік, повідомляє Центр національного спротиву (ЦНС).

Це означає, що жінки позбавляються доступу до необхідного медичного нагляду та соціальних виплат, що ставить під загрозу здоров'я як матері, так і майбутньої дитини.

Така політика має подвійну мету: з одного боку, вона змушує українців отримувати російські паспорти, а з іншого - автоматично робить дітей, народжених на окупованих територіях, "громадянами" росії.

ЦНС закликає українців на окупованих територіях повідомляти про розташування ворожих сил та об'єктів. Це допоможе у тому, щоб за кожного паспортизованого українця "один справжній росіянин відправлявся назад до пекла". 

Нагадаємо, окупаційна влада Донеччини оприлюднила дані про різке скорочення населення регіону - майже на півмільйона осіб. Офіційно це пояснюється буцімто масовою евакуацією до "безпечних" областей рф, проте у ЦНС назвали справжню причину.

Як писав "Ми-Україна" раніше, дрони СБУ атакували великий російський склад з ракетами та іншими боєприпасами, зокрема для танків. Унаслідок ураження на об'єкті поблизу Сергіївки у Воронезькій області виникла пожежа та розпочалась детонація його вмісту. Російська влада була змушена оголосити режим надзвичайної ситуації в Подгоренському районі та розпочати евакуацію місцевого населення. 

 

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.