Кількість постраждалих від удару рф Харкову зросла до 24 осіб: на місці атаки працюють рятувальники

Кількість постраждалих від удару рф Харкову зросла до 24 осіб: на місці атаки працюють рятувальники

Кількість постраждалих від російського удару по будівельному гіпермаркету у Харкові вдень 25 травня зросла до 24 осіб. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

Він зазначив, що на момент російського удару у будівлі могли перебувати близько двох сотень осіб, нині щонайменше з 15 людьми відсутній звʼязок.

"Станом на зараз відомо про 2-х загиблих та 24 постраждалих людей. За отриманою інформацією, у будівлі перебувало понад 200 людей. Наразі відсутній звʼязок щонайменше з 15 людьми", - зазначив Клименко.

Водночас очільник МВС наголосив - рятувальники намагаються загасити масштабну пожежу, яка виникла після удару рф по гіпермаркету.

"Рятувальники борються з вогнем у будівельному гіпермаркеті Харкова. Горять понад 10 тисяч квадратних метрів: росія свідомо вдарила по цивільному обʼєкту в розпал вихідного дня. 

Гасіння ускладнюється наявністю значної кількості легкозаймистих матеріалів та можливому подальшому розповсюдженню пожежі на розташовані поруч складські приміщення. Разом з тим постійно існує загроза повторних ворожих обстрілів", - повідомив міністр.

Як повідомляли "Ми-Україна", президент Володимир Зеленський та голова ОПУ Андрій Єрмак відреагували на російський удар по будівельному гіпермаркету у Харкові.

Головне