Через негоду без світла досі залишаються 368 населених пунктів, - Міненерго

Через негоду без світла досі залишаються 368 населених пунктів, - Міненерго

В Україні через негоду у дев’яти областях без світла досі залишаються 368 населених пунктів.

Про це повідомляє пресслужба НЕК Укренерго.

Мова йде про: Дніпропетровську, Закарпатську, Кіровоградську, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Херсонську, Черкаську і Чернігівську області.

В Одеській області, за інформацією Міненерго, відключено 228 населених пунктів, або 54,1 тис. абонентів, в Херсонській області - 30 населених пунктів, приблизно 15 тис. абонентів, залишаються без електропостачання. У цих областях зафіксована найскладніша ситуація щодо електропостачання.

"Укренерго" разом з обленерго проводять ремонтні роботи в південному регіоні, але їх ускладнюють погодні умови - снігові замети, ожеледиця, сильний вітер та дощ. Уночі також стали відомі нові відключення в Кіровоградській, Миколаївській, Полтавській, Черкаській областях через негоду.

Усього через бойові дії та інші причини світла лишилися 444 населених пункти. Споживання електроенергії різко зросло, і "Укренерго" закликає споживачів економно використовувати ресурс. Взагалі, обсяги споживання зростають через погіршення погодних умов, зменшення виробництва "зеленої" енергії та відновлення споживання в постраждалих регіонах.

Наразі ліміти споживання не введено, але існує можливість дефіциту в енергосистемі, оскільки робота сонячних електростанцій знижена.

Попереджається, що експорт електроенергії відсутній, а імпорт проводиться переважно вночі та ввечері зі Словаччини, Румунії та Молдови.

Як писав "Ми-Україна" раніше, Київ у найближчу годину накриє туман - водіїв та пішоходів закликають бути обережними.

Головне