Atlas Festival запустив продаж благодійних квитків на "Фестиваль перемоги", який пройде після війни

Atlas Festival запустив продаж благодійних квитків на

Atlas Festival запустив продаж благодійних квитків на “Фестиваль перемоги”, що пройде після перемоги України над армією рф у 2024 році. Про це організатори заходу розповіли в Instagram.

"Кожен із фестивальників мріє про день, коли усе закінчиться перемогою.  Ми не знаємо точної дати цього фестивалю, але впевнені в одному - такий день прийде", - написали організатори.

Всього доступно 500 квитків по 1000 гривень кожен. Усі гроші з продажу квитків передадуть благодійному фонду "Твоя опора". Мета зібрати два мільйони гривень, 500 тисяч із яких планують залучити з продажу квитків. 

Для тих, хто придбає благодійний квиток, організатори обіцяють провести 15 липня безплатний захід на терасі ТРЦ Gulliver. 

Буде "Підпільний стендап" від Василя Байдака, Святослава Загайкевича і Дмитра Білоуса, фудкорти на Спортивній площі, а також бар, лаунж-зона і перегляд фільму "Найкращі вихідні" режисера Владислава Климчука у Gulliver.

Як писав “Ми-Україна” раніше, тиждень високої моди в Парижі розпочався попри громадські заворушення у передмісті. До відкриття події французьку столицю відвідали численні знаменитості та дизайнери. Це викликало неоднозначну реакцію суспільства.

Головне