Акторка Катрін Денев озвучить аудиокнигу української письменниці Якимчук "Абрикоси Донбасу"

Акторка Катрін Денев озвучить аудиокнигу української письменниці Якимчук

У Франції вийде аудіокнига поезії української письменниці Любові Якимчук “Абрикоси Донбасу”, яку озвучить відома акторка Катрін Денев. Про це авторка повідомила на своїй сторінці в Facebook.

Відомо, що збірку опублікує французьке видавництво “Editions des Femmes”. 

Також раніше вийшла паперова версія видання.

“Я про Катрін як голос книги тихо мріяла, і нічого не говорила видавчині, поки вона вела переговори про запис, а вона не казала мені, з ким, щоб не розчаровувати, якщо не вийде. Але це таки сталося! Мабуть, ви чули, що недавно Катрін читала зі сцени Каннського фестивалю вірш Лесі Українки, тож це був тільки початок”, - написала Якимчук.

Вона додала, що французьке видавництво та інші видавці, де виходили книги письменниці за кордоном, дуже активні політично.

“Виходять на українські мітинги щосуботи з повномасштабного вторгнення. Донатять на дрони, електрогенератори й на ліквідацію наслідків підриву Каховської дамби. Також це видавництво видавало  Елен Сіксу, Сімону де Бовуар та багато прекрасних авторок, і це честь бути з ними в одному каталозі”. - зазначила письменниця.

Зазначається, що переклад на французьку зробили Ірина Дмитричин та Агата Бонін.

Нагадаємо, що волонтери майже за рік війни зібрали 57 тонн макулатури з київської книгарні “Сяйво книги”. За отримані кошти було придбано автомобіль для Збройних сил України.

Як писав “Ми-Україна” раніше, в Черкасах команда айтівців за декілька місяців створила онлайн-гру “Стугна”, яка допомагає  зібрати кошти для Збройних сил України. 

Головне