Верняєв здобув "срібло" в багатоборстві на чемпіонаті Європи

Верняєв здобув

Український гімнаст Олег Верняєв завоював "срібло" у багатоборстві на Чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики.

Про це повідомила пресслужба Національного Олімпійського Комітету.

У змаганнях за звання кращого спортсмена континенту, що стартували в італійському Ріміні, українець Олег Верняєв виборов друге місце у багатоборстві, здобувши 84,031 бала, зазначили у НОК.

Переможець у цьому змаганні - кіпріот Маріос Георгіу. Він випередив українського гімнаста на 0,234 бала.

Бронзову нагороду отримав господар чемпіонату, італієць Юмін Аббадіні.

Олег Верняєв востаннє став призером Чемпіонату Європи у 2017 році, тоді він здобув три медалі - дві золоті та одну бронзову.

У лютому Україна здобула три нагороди у двох видах програми на Кубку світу зі спортивної гімнастики, який триває в Каїрі, Єгипет.

Чинний віцечемпіон світу в багатоборстві Ілля Ковтун виборов золото з сумою балів 15.600. Також олімпійський чемпіон Олег Верняєв став срібним призером  з сумою балів, що дорівнює 15,230.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, у Парижі раптово впали лопаті вітряка знаменитого кабаре "Мулен Руж".