Росіяни знизили темпи наступів по всій лінії фронту, – ISW

Окупаційне військо не змогло досягнути суттєвих успіхів на жодному з напрямків, наразі наступ росіян згасає уздовж усієї лінії фронту.

Такого висновку дійшли аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW) у свіжому звіті.

За їхніми даними, темпи атак у Бахмуті та його околицях дещо знизилися на одних ділянках, а на інших повністю зупинився. Наступ росіян на Авдіївку “захлинувся”. Загарбники також не полишають надії на взяття під контроль і Мар’їнки, хоча місто фактично вже перетворилось на руїни.

Як йдеться у звіті, перш ніж здійснювати спробу захоплення населених пунктів в Україні наземним шляхом, росіяни спочатку намагаються зрівняти їх із землею обстрілами з важкої артилерії. Також ця тактика використовується ворогом для заміни авіаційних ударів на тлі нестачі високоточних снарядів. В ISW вважають, що так росіяни зможуть робити ще недовго.

“Брак у росії артилерійських боєприпасів підірве здатність збройних сил рф і далі знаходити баланс серед своїх вразливих місць”, – наголошують фахівці.

Нагадаємо, російське окупаційне військо не припиняє спроб здійснювати наступальні дії на на чотирьох напрямках: Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському. За минулу бойову добу Сили оборони України відбили там більш як 50 атак.

Як писав “Ми-Україна” раніше, росіяни на окупованих територіях Запорізької області вирили окоп, що безперервно простягається на відстань у понад 70 км. Крайні точки цього укріпрайону: на заході – в околицях селища Семенівка (приблизно дев’ять кілометрів від центру Мелітополя), на сході – у полі за межами селища Маринівка Приморського району на північний захід від Бердянська.

Головне

Міністр оборони Естонії Ханно Певкур у вівторок, 3 жовтня, перебуває з офіційним візитом в Україні. Напередодні він зустрічався з президентом Володимиром Зеленським, сьогоднішній день – розпочав із відвідання Київщини. Зустріч…