Питали, що я тут забула: українська військовослужбовиця розповіла, чи є сексизм на фронті

Сексизму серед українських військових немає. У цьому запевнила військовослужбовиця Анастасія Блищик.

В ефірі телеканалу “Ми-Україна” Анастасія розповіла, що коли йшла на військову службу, то морально себе готувала до проявів сексизму, однак все виявилося зовсім інакше.

“Я готувала себе морально до проявів сексизму, до того, що мене можуть ображати, не сприймати чи ще щось. Коли я вже доїхала до фронту, то, пам’ятаю, як мене в перший день повели познайомитися і мій побратим з позивним “Бабай” сказав: “Що ти тут забула?” І я думаю, ну зараз буде – “борщ, діти, треба виховувати, треба варити”. А він каже: “В мене син твого віку зараз служить. Ну що ви тут забули? Це ми маємо воювати зараз, а ви маєте потім розбудовувати потім країну”. Я спочатку злякалася, думала, шо він буде говорити про інше, а він просто каже: “Я хвилююся за вас”, – розповіла військовослужбовиця.

Також вона додала, що чоловіки-військовослужбовці часто пригощали її смачною іжею на фронті.

“В цілому чоловіки мені готували їжу. Я знала, що мені смачно посмажать яйця з якимись ковбасками, були смачні супи, смачний борщ… Не скажу, що якось мене не сприйняли чи ще щось. Навпаки, говорили, що ти тут з нами в рівних умовах, в той час як хтось не може наважитись поїхати на фронт”, – розповіла Блищик.

Нагадаємо, генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш вважає, що світ зможе досягти гендерної рівності лише за 300 років.

Як повідомляли “Ми-Україна”, від початку року в Україні з’явилось в цілому 36 892 нових ФОПи. 51% з них – тобто кожен другий – відкрили жінки.

Головне

Угорський голова Міністерства закордонних справ Петер Сіярто укотре заявив про необхідність припинення вогню в Україні та негайні переговори про встановлення миру. У коментарі AP він пояснив, що його заклик щодо…

Генеральний штаб Північної Македонії висловився на підтримку рішення щодо передачі Україні ударних гвинтокрилів. Йдеться про вертольоти Мі-24, які неофіційно називають “Крокодилами”. Тепер це рішення має розглянути уряд країни. Це відбудеться…