Як приємно здивувати маму подарунком на 8 березня?

Як приємно здивувати маму подарунком на 8 березня?

Для кожного з нас свято 8 березня важливе, адже саме в цей день ми можемо привітати усіх своїх подруг, сестер, дівчат і головне свою маму з цим днем. Саме тому напередодні цього свята усі шукають найкращі подарунки, які могли б приємно здивувати матусю. І якщо ви ще не обрали подарунок на 8 березня мамі, то радимо вам звернути свою увагу на сертифікати на враження від bodo. Адже саме серед них ви точно знайдете свій ідеальний презент, ну а про те, що ж це може бути, ми і розкажемо вам далі.

Лавандове Spa

Якщо ваша мама давно мріяла побувати у справжньому салоні краси і нарешті відпочити від буденних проблем, то вам точно варто придбати для неї такий сертифікат. На неї чекатиме цілий комплекс корисних процедур, а саме легкий помпаж, водорослеве обгортання, лавандовий пілінг, масаж з використанням ароматичних олій і так далі. Повірте, подібний презент їй точно сподобається

Вечеря в рибному ресторані

Напевно не раз вам мама готувала смачні смаколики, тож чому б вам не відплатити їй тим самим і не дати їй можливість відвідати якийсь цікавий заклад? Якщо вона любить морепродукти, то вона точно буде рада відправитись у рибний ресторан і обрати там будь-які позиції з меню. Скласти компанію їй може ваш тато, її подруга або навіть ви, так що сумно їй там точно не буде і вона проведе дійсно цікавий вечір.

Чайна церемонія

Доволі цікавий подарунок, який точно має здивувати вашу маму. Адже вона зможе побувати на справжній китайській чайній церемонії, яку проведе досвідчений майстер. Там вона навчиться розрізняти види чаю, навчиться правильному способу подачі цього напою і звичайно ж сама його скуштує. Навіть не сумнівайтеся, такий презент її точно зацікавить!

Майстер-клас молекулярної кухні

Якщо ваша мама любить готувати і не проти цікавих експериментів, то вам точно варто вибрати для неї такий сертифікат. На цьому уроці її навчать новій техніці готування їжі, яка основана на законах фізики та хімії. Там вона зможе під керівництвом шеф-кухаря зробити декілька страв, які потім можливо відтворить і для своєї робити на власній кухні.

Арт-бранч

Цікава ідея подарунка, особливо якщо ваша мама творча натура. Вона відправиться на бранч у творчу студію, де зможе намалювати картину з натури. Для цього їй дадуть фрукти або десерт, який після завершення картини вона зможе скуштувати. Такий досвід буде для неї дійсно цікавим і вона залишиться задоволена подібним подарунком.

Купання в чані

Ще одна цікава ідея, яка може сподобатись вашій мамі. Вона відправиться в спеціальний центр, де на неї чекатиме чан з гарячою водою, у якому вона буде купатися просто неба. Така процедура доволі корисна і вона точно буде почуватися після неї значно здоровішою і оновленою.

Даруйте мамі не тільки найкращі уваги, а якнайбільше уваги у цей день, тоді вона точно буде щаслива!

Головне