рф поспішає паспортизувати українців на окупованих територіях до осені, – Федоров

насильна паспортизація українців

Росіяни посилюють примусову паспортизацію населення. До осені вони планують, щоб 80% мешканців на тимчасово окупованих територіях були з паспортами російської федерації.

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров в ефірі телемарафону 19 березня.

“За весну вони хочуть вийти на 50% паспортизації того населення, яке залишилось в тимчасовій окупації, а до вересня зробити 80%. Це говорить проте, що сьогодні будь яка дія на тимчасово окупованій території має мати ознаки паспортизації”, – сказав він.

Якщо громадянин хоче підключити собі інтернет, то це можна зробити тільки з паспортом рф або із заявкою на його отримання. Така сама умова при отриманні перепустки на переміщення між окупованими територіями або соціальних виплат.

“Ворог це робить тому, що хоче до свого злочину приєднати, якомога більше людей”, – сказав Федоров.

За словами мера, ворог заявив, що буде намагатися вивезти більше 1 млн тонн зерна з окупованої частини Запорізької області через Бердянський і Маріупольські порти та залізну дорогу.

Окупанти фактично викрадають зерно у аграріїв та викрадають будь-яке майно підприємств та “націоналізують” квартири мешканців.

Як повідомляв “Ми-Україна”раніше, російські окупанти тактично не можуть завершити операцію по захопленню Бахмуту. Череватий підкреслив, що нинішні дії росіян на цьому напрямку вже не тягнуть на стратегічну наступальну операцію. 

Головне