Зеленський заявив, що дізнався про витік секретних документів Пентагону зі ЗМІ

Зеленський заявив, що дізнався про витік секретних документів Пентагону зі ЗМІ

Президент України Володимир Зеленський заявив, що не мав розмов з Білим домом про масовий витік у засоби масової інформації документів американської розвідки. Він дізнався про це вже з новин, як і всі інші.

Про це йдеться в інтерв'ю українського президента для The Washington Post.

"Я не отримував інформацію ані від Білого дому, ані від Пентагону заздалегідь. Безперечно, це неприємна історія. Нам це невигідно. Це не вигідно для репутації Білого дому, і я вважаю, що це не вигідно для репутації США", - зазначив Володимир Зеленський.

Президент України також вівдповів на питання про те, чи не призвів такий витік до послаблення довіри між країнами. Він сказав, що демонстрація своїх особистих почуттів не вартує потенційної шкоди підтримці США військових зусиль України.

"Там, де я можу говорити відверто, я це роблю. Але є високі ризики. Якби це була моя війна проти Путіна, і нас було двоє на полі бою, я сказав би всім, що я про них думаю. Але тут історія трохи інша. Ми всі несемо відповідальність", - підкреслив він.

Крім того, Зеленський прокоментував "витік" даних з Пентагону, назвавши їх "телешоу". Воно може "зацікавити деяких людей", але й грає росії на руку.

"Десь хайп, десь скандал. Для нас все, що так чи інакше заздалегідь інформує нашого ворога, для нас однозначно мінус. Я не бачу тут жодних переваг", - додав глава держави.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, військовий Національної гвардії ВПС Джек Тейшейра, який, ймовірно, зливав секретні документи Пентагону, почав розміщувати розвідувальні дані у лютому 2022 року. Це сталося одразу після повномасштабного вторгнення в Україну. Ймовірно, що перший витік стався менш як через 48 годин після вторгнення росії в Україну.

Головне