Зеленський провів засідання Ставки: обговорювали події на фронті та плани ворога

Зеленський провів засідання Ставки: обговорювали події на фронті та плани ворога

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача. Переважно там обговорювали перебіг бойових дій на лінії фронту.

Про це повідомила прес-служба Офісу Президента України. Як зазначається, головнокомандувач Збройних сил України поінформував про загальну ситуацію на фронті.

"Командувачі оперативно-стратегічних угруповань військ доповіли про обстановку на їхніх напрямках. Окремо члени Ставки зупинилися на перебігу бойових дій у найскладніших точках фронту", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Також керівники розвідки розповіли про плани та ймовірні дії противника у близькій та середньостроковій перспективі. Крім того, учасники засідання були поінформовані про результати контррозвідувальної роботи українських спецслужб. Водночас було розглянуто актуальну зовнішньополітичну ситуацію в контексті відбиття російського вторгнення.

У засіданні взяли участь керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов, Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов. Були присутні командувачі родів військ та оперативних напрямків. До засідання Ставки також долучилися члени уряду, очільники силових відомств і правоохоронних органів.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, у вівторок, 14 березня, Президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача. На ньому було погоджено, що оборона Бахмута на Донеччині буде продовжуватися. Усі присутні на Ставці заслухали доповіді Головнокомандувача ЗСУ та командувачів оперативно-стратегічних угруповань військ про актуальну ситуацію на фронті.

Головне