Залужний провів нараду із командирами угруповання "Таврія"

Залужний провів нараду із командирами угруповання

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний приїхав на позиції і зустрівся з командирами бригад оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія". Про це в Telegram-каналі повідомив СтратКом ЗСУ.

Залужний обговорив і визначив послідовність контрнаступальних дій ЗСУ, враховуючи зміни оперативної обстановки на фронті, активності рф та інших можливих загроз планам контрнаступу.

"Попри шалений спротив ворога, наші захисники невпинно та рішуче продовжують вести наступальні дії задля визволення української території", - зазначив він.  

За словами речника об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександра Штупуна, втрати російських оупантів зростають і за минулу добу в зоні відповідальності оперативно-тактичного угруповання військ “Таврія” було ліквідовано 293 окупанти та знищено 47 одиниць техніки росіян.

Нагадаємо, що головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний обговорив навчання українських пілотів з начальником Штабу оборони Данії генералом Флеммінгом Лентфером.

Як писав “Ми-Україна” раніше, головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний 1 вересня привітав українців з Днем знань і опублікував відео з українськими захисниками.

Головне