Загибель військових у навчальному центрі "Десна": у ДБР розповіли подробиці

Загибель військових у навчальному центрі

Чотири військовослужбовці загинули внаслідок інциденту, що трапилася у 169-му навчальному центрі "Десна" імені князя Ярослава Мудрого.  Ймовірною причиною названо детонацію снаряда під час стрільб.

Про це повідомляє прес-служба Державного бюро розслідувань.

За вказаним фактом продовжується службове розслідування для встановлення причин та обставин загибелі військових.

Попередньо встановлено, що під час штатних стрільб у військовій частині на Чернігівщині 18 березня здетонував снаряд. Внаслідок вибуху загинуло четверо солдатів.

"Тіла чотирьох військовослужбовців направлено до Чернігівського обласного бюро судово-медичної експертизи для проведення відповідних досліджень", - йдеться у повідомленні.

За даним фактом зареєстровано кримінальне провадження за статтею 414 "Порушення правил поводження зі зброєю" Кримінального кодексу України. Процесуальне керівництво здійснює Деснянська спеціалізована прокуратура у сфері оборони.

"Від імені командування та особового складу висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким наших загиблих побратимів", - написали в прес-службі "Десні".

Центр "Десна" є військовою частиною Збройних сил України, що спеціалізується на підготовці особового складу для різних родів Сухопутних війск, та підпорядковується безпосередньо командуванню Сухопутних військ. Розташований він у селищі Десна Чернігівської області.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, рівень офіційного безробіття в Україні за останній рік упав більш ніж удвічі. Кількість зареєстрованих безробітних, які отримують допомогу з безробіття, впала за рік з 275 800 до 61 600 тисяч осіб.

Головне