Загроза наступу з півночі мінімальна: Наєв про ситуацію на Київському напрямку

Загроза наступу з півночі мінімальна: Наєв про ситуацію на Київському напрямку

Сили оборони Україні здійснили низку заходів, які унеможливлюють прорив російського окупаційного війська на Київському напрямку. Загроза наступу з півночі на сьогодні є малоймовірною. 

Про це заявив командувач Об’єднаних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

“Сили оборони постійно вживають заходи щодо зміцнення державного кордону України на Київському напрямку. Зокрема облаштовуються та утворюються відповідні загородження, які забезпечують непрохідність ворожих сил на цьому напрямку… Мешканці столиці мають бути впевнені у Збройних Силах України, Національній гвардії, Державній прикордонній службі, Службі безпеки України, а також у співробітниках Національної поліції та Міністерства з надзвичайних ситуацій”, – наголосив він.

Наєв розповів також про військові тренування українських захисників на у Північній Операційній зоні в межах навчань “Оксиморон-2023”. На Київщині українські воїни відпрацювали оборону Чорнобильської атомної електростанції.

“Тренування відбувається на постійній основі. Спочатку військовослужбовці готуються у складі своїх підрозділів окремо. Через певний період відбуваються спільні тренування та навчання, в ході яких військовослужбовці відточують свої навички в умовах наближених до бойових. Командири та штаби передбачають маневри військ та інші військові заходи задля того, щоб у будь-який час вчасно відреагувати на можливі дії ворога”, – повідомив генерал-лейтенант Сергія Наєв.

Як писав "Ми-Україна" раніше, командувач угруповання сил і засобів оборони Києва, генерал-лейтенант Олександр Павлюк вважає, що загроза повторного наступу російської армії з території Білорусі зберігається. Однак наразі ударного угруповання там немає, і для його створення потрібно щонайменше два-три місяці. 

Головне