З охоронцем, який не відчинив укриття у Києві, проводять слідчі дії, - МВС

З охоронцем, який не відчинив укриття у Києві, проводять слідчі дії, - МВС

З охоронцем, який не відчинив укриття у Києві під час нічної повітряної атаки, проводять слідчі дії.

Про це повідомила речниця Міністерства внутрішніх справ України Мар’яна Рева в ефірі марафону "Єдині новини" на телеканалі "Ми-Україна"

"Розпочаті два кримінальні провадження. Перше - "службова недбалість", друге - "залишення в небезпеці, яке призвело до смерті". Проводять слідчі дії. Охоронець, який був в бомбосховищі, з ним також проводять слідчі дії", - зазначила речниця.

За "службову недбалість" - загрожує покарання від двох до п'яти років позбавлення волі, за "залишення у небезпеці" - до восьми років ув’язнення.

Рева також додала, що надалі ДСНС спільно з поліцією проводитимуть "спонтанні рейди" укриттів.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, мешканець Києва, який проживає у Деснянському районі розповів, що його дружина загинула під час масованої ракетної атаки росіян. Вона з дочкою побігла в укриття, втім воно було закрите. У той момент туди влучив уламок від ракети. За словами чоловіка, коли виявилось, що укриття закрите, люди почали голосно стукати у двері. Їм ніхто не відкрив.

Мер Києва Віталій Кличко відреагував на інформацію про закриті укриття під час ракетного обстрілу столиці. У результаті цього загинули троє осіб, серед них – дитина. За його словами, до поліклініки у Деснянському районі вже виїхали фахівці департаменту муніципальної безпеки і на місці зʼясовують чому не було доступу до укриття в поліклініці.

Головне