Єрмак заявив, що Україна виготовлятиме свої системи ППО

Єрмак заявив, що Україна виготовлятиме свої системи ППО

Україна планує виготовляти свої системи протиповітряної оборони. Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак під час зустрічі з журналістами.

За його словами, запустити процес виробництва українських систем ППО планують найближчим часом.

"Є дуже фундаментальне рішення, яке почнемо реалізовувати дуже скоро. Незабаром до нас прибудуть фахівці, які розроблятимуть план щодо власного виробництва всього, що нам потрібно, насамперед засобів ППО", - зазначив голова ОПУ.

Нагадаємо, Україна підписала близько 20 угод з оборонними виробниками Франції під час візиту міністру збройних сил країни Себастьяна Лекорню до Києва. Разом з Лекорню в Україну приїхали представники французьких компаній, які виробляють військову техніку та озброєння. Йдеться про бронетехніку, артилерію, дрони, кібер обладнання та техніку для розмінування.

Як повідомляли "Ми-Україна", НАТО вважає, що виробництво зброї в Україні може дати країні економічний розвиток. Офіційні особи низки країн-членів НАТО вважають, що розширення власної військової промисловості є необхідним для України, яка перебуває у стані війни. Це важливо і з економічної точки зору, і через можливість забезпечити себе озброєнням.

Головне