Як поводитись з людьми, які отримали поранення: Масі Найєм дав пораду

Як поводитись з людьми, які отримали поранення: Масі Найєм дав пораду

Усім, хто має поранених на війні рідних, необхідно створити їм щось, від чого вони отримують задоволення. Це допоможе цій людині стабілізуватися. Таку пораду дав в інтерв‘ю Олені Чабак в рамках проєкту "Незламні" на телеканалі "Ми-Україна" дав військовослужбовець ЗСУ та адвокат Масі Найєм, який сам отримав важкі поранення на війні.

За його словами, якщо поранений не отримає задоволення вдома, він буде робити це деінде. А найшвидше задоволення це алкоголь або наркотики.

"Якщо у вас рідні поранені, зробіть так, щоб ви створили їм щось, від чого вони отримують задоволення. Бо, якщо ви цього не зробите — найшвидкіше задоволення це алкоголь або наркотики. Вони точно туди підуть. Це не значить що десь хтось там якось, ні… Зараз є військові поранені, які приймають наркотики. Це тому, що мозок хоче стабілізуватися, бо є стрес і він хоче стабілізуватися. Треба знаходити ці радості життя для них, допомагати. Це величезна задача для рідних, дуже величезна", - наголосив Найєм.

Як раніше повідомляли "Ми-Україна", актор кіно, театру та дубляжу Дмитро Лінартович отримав важке поранення і контузію у боях у місті Соледар Донецької області

Головне