"Вирішальна фаза війни": Столтенберг пообіцяв ще більше важкого озброєння Україні

Збройні сили України можуть розраховувати на збільшення поставок важкого озброєння від західних країн найближчим часом. При цьому Україна давно наполягала на отриманні більш важкого озброєння, але Захід неохоче йшов їй назустріч.

Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг в інтерв'ю газеті Handelsblatt. Таку думку він висловив напередодні засідання Контактної групи з питань оборони України, що відбудеться наступного тижня на авіабазі Рамштайн у Німеччині.

"Нещодавні обіцянки щодо надання важкої бойової техніки є важливими - і я очікую більшого в найближчому майбутньому. ... Ми перебуваємо у вирішальній фазі війни. Тому важливо, щоб ми надали Україні зброю, необхідну для перемоги", - підкреслив генсекретар Альянсу.

За його словами, причиною побоювань Заходу зщодо передання Києву важкої зброї є шанс того, що вони будуть втягнутими у війну або спровокують Росію.

Як повідомляли "Ми - Україна" раніше, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав Берлін надати українським військовим зброю, яку вони просять, аби війна не торкнулася і Німеччини.

Головне