Ворог від ранку понад 30 разів атакував Дніпропетрощину ударними БпЛА та авіабомбами

Ворог від ранку понад 30 разів атакував Дніпропетрощину ударними БпЛА та авіабомбами
Фото: Дніпропетровська ОВА

Противник понад 30 разів атакував Дніпропетровську область ударними безпілотниками та КАБами від початку доби 27 червня. Внаслідок обстрілів загинула 56-річна жінка, ще двоє людей, серед яких 13-річна дівчинка, дістали поранення.

Про це повідомив голова ОВА Олександр Ганжа.

Він уточнив, що найбільше постраждала Нікопольщина, зокрема і сам Нікополь, а також Марганецька, Покровська та Червоногригорівська громади. Внаслідок атак російських окупаційних військ пошкоджено об'єкти інфраструктури, п'ятиповерховий житловий будинок, приватні оселі та легковий автомобіль.

Жертвою російської атаки стала 56-річна жінка. Поранення отримали 13-річна дівчинка та 44-річна жінка. За інформацією ОВА, їхній стан не потребує госпіталізації.

Також ворог здійснив удари по Васильківській громаді Синельниківського району, де через ворожий удар пошкоджено адміністративну будівлю, три багатоквартирні та одинадцять приватних будинків.

Нагадаємо, що 26 червня росіяни атакували мікроавтобус з цивільними поряд з Нікополем, вбивши двох людей.

Як писав "Ми-Україна" раніше, протягом тижня війська рф атакували 15 областей України.

Головне