Ворог б'є по об'єктах "Укрпошти" в Нікополі: чи зупинять послуги

Ворог б'є по об'єктах
Фото: https://t.me/igorsmelyansky

За останні дві доби внаслідок ворожих обстрілів було знищено дві автівки в Нікополі, а також пошкоджено два відділення, адмінбудівлю та сортувальний центр у Сумах.

Про це повідомляє генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський.

За словами керівника компанії, через те, що Нікополь розташований на березі Каховського водосховища, окупанти з протилежного боку Дніпра бачать переміщення транспорту та атакують його дронами.

“Вже бачимо, що йде цілеспрямоване полювання на наші автівки, і вживаємо заходи щодо резервних схем роботи, щоб ускладнити ці атаки ворогу. Поки без деталей, але ми продовжимо обслуговувати Нікополь та його мешканців”, — наголосив Ігор Смілянський.

Водночас у Сумах, попри прильоти по сортувальному центру та відділенню, роботу для клієнтів уже повністю відновили. Ремонт триває лише в адміністративній будівлі.

Схожа ситуація і на прикордонні Сумщини, яке перебуває під постійними обстрілами. Щоб не наражати людей на небезпеку, компанія перевела ці населені пункти на обслуговування пересувними відділеннями, графік яких гнучко підлаштовують під ситуацію на фронті. Наразі “Укрпошта” залишається єдиною компанією, яка продовжує працювати у цих гарячих точках.

Окремо керівник компанії згадав про ще одне пошкоджене відділення – у тимчасово окупованому Енергодарі. За його словами, будівлю раніше незаконно захопила “пошта росії”, а руйнувань вона зазнала під час успішної операції ЗСУ з “примусового виселення небажаних орендарів”.

Як писав "Ми-Україна" раніше, 20 червня "Укрпошта" оголосила про призупинення роботи пересувних відділень у Нікопольському районі Дніпропетровщини.

Головне