Вони не зупиняться: Єрмак обговорив з американськими сенаторами постійні атаки рф на Україну

Вони не зупиняться: Єрмак обговорив з американськими сенаторами постійні атаки рф на Україну

Голова Офісу Президента України Андрій Єрмак зустрівся з американськими сенаторами, що знаходяться в Україні з візитом. Про це повідомили у пресслужбі ОПУ.

Андрій Єрмак під час зустрічі зазначив, що радий вітати американських сенаторів, які вже не вперше відвідують Україну з початку війни.

Також він проінформував американських політиків про ситуацію на полі бої та розповів про потреби ЗСУ.

"Я радий знову вітати вас в Офісі Президента. Сьогодні ви почуєте інформацію безпосередньо з фронту, що дуже важливо в контексті розуміння поточної ситуації", – заявив очільник Офісу Президента.

Крім того Андрій Єрмак подякував сенаторам за підтримку України в найкритичніші моменти.

Андрій Єрмак зустрівся з сенаторами США

Варто зазначити, що на зустрічі також були представники української розвідки та командувачі угруповань військ, які розповіли американській делегації про ситуацію на кордонах України та на східному фронті. Також вони передали сенаторам інформацію про потреби Сил оборони України, які дозволять посилити захист від ударів ворога з повітря.

Обговорили на зустрічі й питання захисту об’єктів критичної інфраструктури, зокрема, техногенно небезпечних.

"Ми занепокоєні тим, що ці атаки триватимуть. Ви знаєте, що вони були і в новорічні свята, зокрема в новорічну ніч. Тоді було випущено близько 200 ракет і дронів. Вони не зупиняться", – наголосив Єрмак.

Варто зазначити, що на зустрічі були присутні сенатор від Республіканської партії Ліндсі Грем, сенатори від Демократичної партії Річард Блюменталь і Шелдон Вайтгауз, Надзвичайний і Повноважний Посол Сполучених Штатів в Україні Бріджит Брінк.

Американські сенатори прибули в Україну

Як раніше повідомляли "Ми-Україна", очільник Офісу президента України Андрій Єрмак зустрівся з делегацією Сполучених Штатів Америки на чолі із заступницею державного секретаря США Венді Шерман. 

Головне