Війна рф проти України закінчиться переговорами, - генерал США Міллі

Війна рф проти України закінчиться переговорами, - генерал США Міллі

Війна росії проти України закінчиться за столом переговорів. При цьому жодна зі сторін не досягне своїх військових цілей.

Про це заявив голова Об’єднаного комітету начальників штабів генерал США Марк Міллі в інтерв'ю Financial Times. За його словами, і росія, і Україна навряд чи зможуть добитися своїх цілей у війні.

"Для росіян буде майже неможливо досягти своїх політичних цілей військовим шляхом. Малоймовірно, що росія захопить Україну. Цього просто не станеться. ... Цього року Україні також дуже, дуже важко вигнати росіян з кожного сантиметра окупованої росією території України. Це не означає, що це не може статися, але це надзвичайно складно. І це вимагатиме, по суті, розвалу російської армії", - сказав генерал Міллі.

Він також відповів на питання про те, чи є шанс на дипломатію між Москвою і Києвом.

"До початку весни залишилося кілька тижнів, але це вікно, що рухається. Можливості можуть з'явитися в будь-який момент часу", - пояснив він.

Генерал Міллі зазначив, що  обидві сторони "досить сильно зациклилися на своїх цілях" і не бажають вести переговори. Він вважає, що цей конфлікт нагадує урок Другої світової війни про те, що агресію необхідно зупиняти "твердістю, стримуванням, військовою силою", хоча підкреслив, що з ядерним арсеналом росії ставки тепер вищі.

"У цьому конкретному випадку ми маємо справу з великою країною, яка має ядерну зброю. Тому ми повинні бути дуже, дуже свідомими щодо управління ескалацією. Водночас ми повинні відстоювати принципи, на яких була заснована Організація Об'єднаних Націй і на яких ґрунтується міжнародний порядок", - підсумував Міллі в інтерв'ю.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, генерал Марк Міллі розповів, що всю територію України звільнити від російських окупантів цьогоріч буде дуже складно. Він додав, що нове озброєння дозволить Україні стабілізувати ситуацію на фронті.

Головне