Відповідно до наказу Мінспорту: українські пляжники пояснили своє рішення щодо участі у Чемпіонаті світу-2024

Відповідно до наказу Мінспорту: українські пляжники пояснили своє рішення щодо участі у Чемпіонаті світу-2024

Збірна України з пляжного футболу не братиме участь у фіналі Чемпіонату світу-2024. Відповідне рішення українська команда ухвалила через допуск білорусів до змагань, повідомили у Асоціації пляжного футболу України.

У Асоціації пояснили, що дане рішення ухвалено відповідно до наказу Мінспорту. Документ передбачає заборону участі українських команд у міжнародних змаганнях, де представлені росіяни та білоруси.

"Збірна України з пляжного футболу не зіграє на найближчому чемпіонаті світу... Наша збірна здобула одну з чотирьох перепусток від Європи, але також на чемпіонат світу в Дубаї кваліфікувалася і збірна білорусі. АПФУ та УАФ зверталася до FIFA та BSWW з проханням відсторонити команду білорусі від виступів, через те що ця команда представляє країну-спільника терористичного режиму росії та є співучасником збройної агресії проти України. Але футбольні чиновники відмовилися це робити, як відмовилися від пропозиції, щоб білоруси зіграли без своїх національних символів", - наголосили у Асоціації пляжного футболу України.

Як відомо, Чемпіонат світу з пляжного футболу 2024 пройде в ОАЕ 15-24 лютого.

Раніше "Ми-Україна" повідомляли, що Спілка європейських футбольних асоціацій, тобто УЄФА, вирішила повернути російські команди U-17 до футбольних змагань у Європі

Головне