В Україні вже перевірили 16 тисяч укриттів, три тисячі з них непридатні до використання, - Крук

В Україні вже перевірили 16 тисяч укриттів, три тисячі з них непридатні до використання, - Крук

В Україні вже перевірили 16 тисяч укриттів, і три тисячі з них виявилися непридатними до використання. Про це заявив очільник ДСНС України Сергій Крук в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" на каналі "Ми-Україна".

"Державна служба України з надзвичайних ситуацій спільно з Національною поліцією та місцевими органами влади у складі комісій, які працюють на місцях, приймає участь у перевірці. На сьогодні задіяно понад 1800 груп, в яких працює понад 6 тисяч особового складу та представників влади на місцях. На зараз числа постійно міняються, оновлюються в сторону збільшення, тому що перевірки відбуваються надзвичайно активно і відповідально, виконуючи завдання Президента та завдання міністра внутрішніх справ. На зараз перевірено більше 16 тисяч захисних споруд. Доступу в нас не було більш як на 800 об'єктів. Три тисячі об'єктів на цю хвилину залишаються непридатними для функціонування, для експлуатації, для укриття нашого населення", - зазначив Крук.

При цьому він наголосив, що перевірка укриттів буде продовжуватися.

"Ми продовжуємо цю роботу, все фіксується. Ми максимально спільно маємо зробити все, щоб наше населення відчувало себе у безпеці і розуміло, де ці захисні укриття знаходяться, в якому стані і так далі", - заявив голова ДСНС. 

Як повідомляли "Ми-Україна", суд обрав запобіжні заходи трьом посадовцям та охоронцю поліклініки. Всі вони причетні до смерті трьох осіб через зачинене укриття в Києві. Держслужбовців було взято під домашній арешт, а охоронця – під варту.

Головне