У Києві у двох районах через аварію сталося знеструмлення 22 червня. Світло обіцяють повернути до 16:00.
Про це повідомляє ДТЕК.
Наразі без електроенергії залишилися жителі Дніпровського та Дарницького районів.
"Електропостачання має повернутись в домівки до 16:00. Битва за світло триває", - додали у ДТЕК.
Ситуація в енергосистемі
Через удари по об'єктах енергетичної інфратсруктури зранку найгірша ситуація зафіксована у Донецькій та Херсонській областях. Там найбільше нових знеструмлень через пошкоджене обладнання. Крім того, знестурмлення споживачів зафіксовано на Сумщині, Харківщині, Миколаївщині, Чернігівщині та Запоріжжі.
"Там, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити всіх знеструмлених абонентів", - наголосили в "Укренерго".
Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, президент Володимир Зеленський заявив, що Кремль, який традиційно згадує 22 червня як напад нацистської Німеччини на СРСР, цього року відзначив дату новими атаками на українські міста та села.