Після нічного перекриття руху на Кримському мосту утворилися багатокілометрові затори. Станом на ранок у чергах перебували близько 2800 автомобілів, час очікування для водіїв сягав п'яти годин.
За даними російського інфоцентру, з боку Тамані в заторі стояли близько 1000 автомобілів, а на виїзді з окупованого Криму - ще 1800.
Затор почав формуватися після того, як рух мостом було перекрито о 23:50 25 червня. Приблизно через шість годин проїзд відновили, однак причин тимчасового закриття окупаційна влада не пояснила.
Раніше російському Міноборони заявили про нібито "знищення" 660 українських дронів над російськими регіонами, а також акваторіями Чорного і Азовського морів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: росія посилює захист Кримського мосту: супутники показали нові укріплення (фото)
Що зі світлом у Криму і Севастополі
Вранці 26 червня так званий "губернатор" Севастополя Михайло Развожаєв заявив, що після нічної атаки ремонт енергомереж не вдалося завершити через тривалі повітряні тривоги. За його словами, у місті далі діють обмеження електропостачання. Через нестабільне електропостачання також виникли перебої з водою в окремих районах Севастополя. Окупаційна влада знову "обіцяє" відновити подачу електрики до 18:00, якщо не буде нових сигналів повітряної небезпеки і атак.
Напередодні призначений росією "глава Криму" Сергій Аксьонов повідомив, що через пошкодження енергетичної інфраструктури на півострові неможливо дотримуватись графіків відключень. За його словами, світло вимикатимуть за потребою.
Як писав "Ми-Україна" раніше, 25 червня окупаційна "влада" Криму оголосила про суттєве скорочення залізничного сполучення між росією і захопленим півостровом. З близько двох десятків поїздів, які курсували до Криму, залишаться лише сім маршрутів.