Усик розпочав підготовку до бою проти Дюбуа

Чемпіон світу у суперважкій вазі Олександр Усик розпочав підготовку до бою проти Даніеля Дюбуа, інформує Lucky Punch.

“Наступним суперником Усика стане обов'язковий претендент на титул WBA (Всесвітньої боксерської асоціації) Даніеля Дюбуа з Великої Британії”, - йдеться в повіомленні.

Відомо, що бій може пройти 26 серпня у Вроцлаві.

Зазначається, що команда українського спортсмена виграла промоутерські торги щодо цього бою.

Як ми писали раніше, у ніч проти 21 травня на арені MGM Grand у Лас-Вегасі відбувся поєдинок, у якому колишній чемпіон світу в трьох вагових категоріях Василь Ломаченко зійшовся в ринзі з абсолютним чемпіоном світу в легкій вазі Девіном Гейні.

Нагадаємо, що дворазова призерка Олімпійських ігор-2020 у Токіо Людмила Лузан завоювала ще одну золоту медаль на етапі Кубка світу з веслування.

Як писав “Ми-Україна” раніше, відома 28-річна укрїнська тенісистка Еліна Світоліна стала переможницею турніру серії WTA 250 у французькому Страсбурзі. У фіналі вона обіграла росіянку Анну Блінкову.