Уряд направив додаткові 220 млн грн на потреби НГУ, Міноборони і ГУР

Уряд направив додаткові 220 млн грн на потреби НГУ, Міноборони і ГУР
Фото: Юлія Свириденко/Телеграм

Кабінет Міністрів перерозподілив 220 мільйонів гривень невикористаних бюджетних коштів на підтримку Сил оборони.

Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.

Політикиня зауважила, що ці кошти залишилися невикористаними в межах бюджетної програми фінансування Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Прем'єрка пояснила, що відповідно до рішення уряду, 100 млн грн від цією суми спрямують на підготовку особового складу НГУ, ще 70 млн грн отримає Міністерство оборони України для розвитку, закупівлі, модернізації та ремонту озброєння і військової техніки.

Також додаткове фінансування у розмірі 50 млн грн виділять на забезпечення діяльності Головного управління розвідки МО України.

"Фінансування оборони є безумовним пріоритетом", - підкреслила Свириденко.

Очільниця уряду додала, що зекономлені або невикористані кошти за іншими бюджетними програмами надалі спрямовуватимуться на посилення обороноздатності та безпеки України.

Як писав "Ми-Україна" раніше, НБУ наклав на "Укрпошту" новий штраф розміром у 2,5 млн грн.

Головне