“Укрпошта” оголошує благодійний аукціон задля облаштування укриттів у школах

“Укрпошта” оголошує благодійний аукціон задля облаштування укриттів у школах

Взимку 2023 року "Укрпошта" випустила нову марку із зображенням одного зі стінописів, які лишив британський стрітарт-художник Бенксі в Києві. Гендиректор компанії Ігор Смілянський 7 липня оголосив благодійний аукціон із продажу рамки з карткою і маркою “ПТН ПНХ!” з відбитком штемпеля.

"Вже сьогодні оголошуємо новий аукціон - всього 1000 рамок Бенксі зі штемпелем першого дня. Більше ви їх точно ніде не придбаєте", зазначив він.

Смілянський наголошує, що ці рамки унікальні та існують в єдиному екземплярі.

Рамка з поштовою карткою і маркою "ПТН ПНХ!" з відбитком штемпеля "Перший день. Київ. 24.02.2023" коштує 1600 гривень. З них тисяча йде на облаштування шкільних укриттів. Загалом для сховищ мають виділити один мільйон гривень.

На марці "ПТН ПНХ!" зображена сцена зі змагання тхеквондо: хлопчик вдалим кидком перемагає дорослого.

За кошти з продажу марки, у межах програми "ЗАХИСТОК: безпечна освіта", вже облаштували шкільне укриття для Ківшоватського ліцею на Київщині.

Нагадаємо, що компанія “Укрпошта” в понеділок, 10 квітня, ввела в обіг нову поштову марку Kalush Orchestra у рідному місті фронтмена гурту Олега Псюка – Калуші Івано-Франківської області. 

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, “Укрпошта ” анонсувала новий поштовий випуск до річниці початку повномасштабної війни в Україні. Марка “ПТН ПНХ!” буде введена в обіг 24 лютого 2023 року

Головне