Україні для перемоги необхідно вигнати 200 000 окупантів, - Марк Міллі

Україні для перемоги необхідно вигнати 200 000 окупантів, - Марк Міллі

Україні для перемоги треба вигнати понад 200 000 російських окупантів.

Таку думку виразив голова Об'єднаного комітету начальників штабів генерал Марк Міллі, передає The Hill.

На його думку, повна перемога України над рф може зайняти багато часу. Адже для повної перемоги необхідно видворити всіх російських окупантів, а це є "високою планкою".

"В окупованій частині України понад 200 000 російських солдатів. Нинішній наступ ЗСУ, хоч і важливий, але має обмежені операційні та тактичні цілі. Навіть якщо вони будуть повністю досягнуті, то ЗСУ не виб'ють усіх росіян, що є більшою стратегічною метою, поставленою президентом Зеленським", - заявив Міллі.

Він сказав, що під час поточного контрнаступу не вийде повністю повернути контроль над усіма територіями. Міллі дійшов висновку, що конфлікт не закінчиться найближчим часом.

Нагадаємо, на Бахмутському напрямку були розбиті та втратили боєздатність одні із найбільш підготовлених частин рф. Про це заявив командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський.

Мова йде про 72 окрему мотострілецьку бригаду, 31 та 83 окремі бригади десанту. Попри це ворог не полишає спроб повернути втрачені позиції.

Загальна обстановка на Східному напрямку, за словами Сирського, залишається складною. 
 
У результаті успішних дій українських військ була пробита лінія оборони ворога, яку він намагався закрити, кидаючи в бій всі наявні резерви, наголошує командувач.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у  Грузії заявили про підготовку держперевороту з українським слідом - в МЗС відреагували.

Головне