Україна пропонувала обмін полонених мусульман на честь Рамадану, але рф відмовилася

Україна пропонувала обмін полонених мусульман на честь Рамадану, але рф відмовилася

Україна пропонувала росії обміняти всіх полонених мусульман на честь початку Рамадану, священного місяця для прихильників Ісламу. Однак Кремль відмовився від цієї ініціативи.

Про це повідомила радниця керівника Офісу президента Дарія Зарівна в інтерв'ю "Голосу Америки".

"Ми вийшли з пропозицією обміняти мусульман "всіх на всіх" з обох сторін на знак поваги до їхньої культури та традицій. На жаль, російська сторона сприйняла цю ідею без особливого ентузіазму", - розповіла радниця Єрмака.

За її словами, така ініціатива є однією з багатьох креативних рішень України у питанні обміну полоненими.

"Нашу переговорну групу характеризує проактивна позиція. І постійні пошуки різних кутів, під якими ми заходимо. Це непростий процес, який потрібно продовжувати, постійно шукаючи нові способи витягнути більше наших", - додала Зарівна.

Раніше в росії розпалився скандал з мусульманами. Мешканці Москви виступили проти будівництва мечеті у місті. Після цього"кадирівці", які брали участь у повномасштабному вторгненні в Україну, почали погрожувати їм війною.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, Україна обміняла частину священників з УПЦ МП, які виявились російськими шпигунами, на полонених українських військових та цивільних. За словами секретаря РНБО Олексія Данілова, у цій інституції було дуже багато представників російської розвідки. Він додав, що росія впливала на Україну не лише за допомогою релігійних організацій, а й через агентурну мережу, з якою зараз бореться СБУ.

Головне