У Сумах трьох лікарів підозрюють у хабарництві за безоплатне лікування

У Сумах трьох лікарів підозрюють у хабарництві за безоплатне лікування
Фото: Нацполіція

У Сумах викрили корупційну схему отримання в одному з медичних закладів. Завідувач відділення та двоє лікарів вимагали гроші за проведення операцій і медичних процедур, які повинні були надаватися пацієнтам безоплатно.

Про це повідомила поліція області.

Медики користувалися тим, що люди потребували невідкладного лікування та не могли відкласти проведення операцій. Саме тому вони вимагали від пацієнтів оплату за медичні послуги, які відповідно до законодавства повинні надаватися безплатно.

Слідство встановило, що один із лікарів отримав 4000 грн за проведення забору зразка тканини для дослідження. Водночас за оперативні втручання пацієнти змушені були сплачувати від 9 до 15 000 грн.

Наразі правоохоронці вже встановили низку громадян, які перераховували кошти на вимогу медичних працівників.

У межах розслідування було проведено обшуки за місцями роботи та проживання фігурантів. Під час слідчих дій вилучено мобільні телефони, чорнову документацію, а також значні суми готівки. Зокрема, правоохоронці виявили близько 47 000 дол., 21 000 євро та понад 542 000 грн.

Всім трьом фігурантам повідомлено про підозру за статтею про одержання неправомірної вигоди службовою особою. Наразі досудове розслідування триває, а правоохоронці встановлюють усі обставини можливих корупційних правопорушень у медичному закладі.

Як писав "Ми-Україна" раніше, на Дніпропетровщині колищня посадовиця податкової незаконно оформила у власність квартиру, яка належить державі.

Головне