У США акула напала на українську емігрантку (фото)

У США акула напала на українську емігрантку (фото)

На пляжі в Рокевей-біч у Квінсі у Нью-Йорку, США вперше за 70 років акула напала на людину. Жертвою стала 65-річна українська емігрантка.

Про це повідомило видання The New York Times. Як зазначається, жінку звати Тетяна Колтунюк, але офіційного підтвердження її громадянства немає.

МЗС перевіряє цю інформацію, повідомив у коментарі ВВС Україна речник відомства Олег Ніколенко.

У понеділок, 7 серпня, ввечері жінку вкусила акула. Це сталося біля вулиці Beach 59th. Вже у вівторок Нью-Йорк закрив свій популярний пляж Рокевей-Біч.

Рятувальники витягли жінку з води та надали їй першу медичну допомогу, потім її доправили до лікарні. Офіційні особи сказали, що вона перебуває у важкому, але стабільному стані. Потерпіла має глибоку рану на стегні.

Цей інцидент став першим за останній час підтвердженим укусом акули на пляжі Рокевей.

"Ми сподіваємося на повне одужання постраждалої. Хоча це була моторошна подія, ми хочемо нагадати жителям Нью-Йорка, що напади акул у Рокевеї надзвичайно рідкісні", - повідомив департамент парків.

Цього літа у штаті Нью-Йорк на пляжах Лонг-Айленда було вже декілька зустрічей людей з акулами. Експерти пояснюють, що все більше акул тепер підпливає ближче до берега через потепління води внаслідок зміни клімату. Інша причина - нещодавній закон у в Нью-Йорку, який захищає основне джерело їжі для акул - рибу-бункер.

Після нападу рятувальники обшукували з вертольотів прибережні води. Проте жодної акули вони не виявили. Пожежні та поліцейські відділи міста продовжуватимуть обшук води.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, лісова пожежа в США вийшла з-під контролю та вже досягла канадських міст. Звідти триває евакуація місцевих мешканців.

Головне