У РНБО відреагували на публікації Ломаченка щодо УПЦ МП

У РНБО відреагували на публікації Ломаченка щодо УПЦ МП

Секретар Ради національної безпеки України Олексій Данілов заявив, що боксерові Василю Ломаченку, який є прихильником  УПЦ (МП), немає про що переживати.

Про це він сказав в ефірі одного з телеканалів.

Секретар РНБО нагадав, що в Україні, згідно з Конституцією, діє свобода віросповідання, а тому молитися можна будь-якому з богів, а от підтримувати країну-агресора у жодному разі не можна.

"Якби менше згадували такі прізвища, все б взагалі йшло спокійно і тихо. Можливо, ця людина (Ломаченко) ходить до церкви. Я хочу сказати, що ми з церквою не боремося. Ми боремося з тими громадянами, які підтримують Російську Федерацію, які мають на сьогоднішній день 111 статтю – за державну зраду. Ходіть, будь ласка, будь-де, моліться деякому богу. Нам однаково, людина в рясі, у костюмі Brioni чи у спортивному костюмі, але якщо вона підтримуватиме Росію, відкрито виступатиме з цим, така людина матиме клопіт із нашою країною», - пояснив Данілов.

Нещодавно боксер постив відео з митрополитом УПЦ (МП) Лонгіном, який звинуватив Україну у тому, що вона “веде війну з Богом, церквою та своїм народом”.

https://www.youtube.com/embed/Mv6PEi0hRmg

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, у віці 58 років помер легендарний італійський футболіст та тренер Віаллі.

Головне