У Прилуках чоловік відкрив стрілянину по поліцейських: подробиці інциденту

У Прилуках чоловік відкрив стрілянину по поліцейських: подробиці інциденту
Фото: Нацполіція

У Прилуках 26-річний чоловік відкрив вогонь по поліцейським, які прибули на виклик щодо домашнього насилля.

Про це повідомили в ГУНП у Чернігівській області.

Зазначається, що завдяки оперативним діям співробітників поліції чоловіка вдалося швидко знешкодити, при цьому ніхто з учасників події не постраждав.

За даними поліції, подія сталась вранці 23 червня, коли до поліції надійшло повідомлення про агресивну поведінку чоловіка. Заявники повідомили, що він погрожував родичам та нібито намагався задушити свою бабусю.

На місце події відправились правоохоронці і вже під час спілкування з ними чоловік зачинився в кімнаті, почав висловлювати погрози та здійснив кілька пострілів у їхній бік.

Поліцейські провели спецоперацію, під час якої роззброїли та затримали стрільця. Варто зазначити, що під час огляду помешкання правоохоронці вилучили пістолет із набоями, боєприпаси до мисливської зброї, порох, холодну зброю та арбалет.

Чоловіка затримали відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Слідчі інкримінують нападнику погрози або насильства щодо працівника правоохоронного органу та незаконного поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами.

Найсуворіша із інкримінованих статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до семи років.

Як писав "Ми-Україна" раніше, схожий випадок стався 22 червня у Кам'янці-Подільському, де також 26-річний чоловік погрожував поліцейським автоматом, коли ті прибули на виклик щодо насилля.

Головне