У Польщі знайшли боєголовку від російської ракети, що впала на території країни ще минулого року

У Польщі знайшли боєголовку від російської ракети, що впала на території країни ще минулого року

На території Польщі знайшли боєголовку від російської ракети, яка впала ще у грудні минулого року. Про це повідомив глава Адміністрації президента Польщі Павло Шрот в ефірі радіо RMF FM.

Він розповів, що російську боєголовку виявили у лісі поблизу міста Бидгощ, що у центральному регіоні Польщі. Буквально кілька тижнів тому там були знайдені уламки центральної та хвостової частин цієї ракети.

Шрот також додав, що боєголовка не містила вибухівки, оскільки вона була ціллю-обманкою. Ракети з такими боєголовками російські окупанти часто використовують, щоб виснажувати українську ППО під час обстрілів.

Також представник Адміністрації президента Польщі додав, що поки ніхто із польських військових, що пропустили ракету на територію країни, за це поки не відповів.  

Як повідомляли "Ми-Україна", у Польщі співробітники поліції розслідують знахідку в лісі під Бидгощем. За попередніми даними, знахідкою виявилася ракета “повітря – земля”. Наразі невідомо, чи вона вибухнула.

Згодом міністр оборони Польщі Маріуш Блащак підтвердив, що у грудні минулого року на польській території впала російська крилата ракета

Головне