У поліції назвали кількість жертв та поранених внаслідок нічної атаки на Київ

У поліції назвали кількість жертв та поранених внаслідок нічної атаки на Київ

Під час чергової нічної масованої атаки ворожих безпілотників на українську столицю Київ та область 13 людей отримали поранення. При цьому ще одна людина загинула.

Про це повідомив голова Національної поліції України Іван Вигівський на сторінці у Facebook. За його словами, з 13 поранених в Україні осіб - дев'ятеро дістали поранення саме в Києві. Ще четверо постраждали в регіоні.

Також було пошкоджено 16 обʼєктів — це цивільні авто, споруди і житлові будинки.

На місці наразі працюють поліцейські та всі екстрені служби.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, минулої ночі росіяни здійснили 17 масовану атаку на Україну за травень. Цього разу окупанти знову застосували іранські ударні дрони. Тривога почала ширитися Україною близько 1:30. Загарбники запустили шахеди з двох напрямків – півночі та півдня.

Переважна більшість дронів, як і завжди останнім часом, були спрямовані на Київ. Всього окупанти випустили 31 “шахед”, 29 з них було знищено.

Чергова нічна атака рф, для якої окупанти використали іранські дрони, була спрямована переважно на Київ та область. Раніше повідомлялося, що у Києві є пошкодження в шести районах. Однак в області теж не обійшлося без руйнувань та потерпілих. За даними очільник Головного управління Національної поліції Київської області Андрія Нєбитова, до правоохоронних органів вже надійшло понад 50 повідомлень від громадян про пошкодження. Він також наголосив, що правоохоронці фіксують кожен злочин армії росії, за які вони безумовно будуть відповідати.

Головне