У Маріуполь звезли 55 000 цивільних росіян, здебільшого вони "воюють" один з одним, - Андрющенко

У Маріуполь звезли 55 000 цивільних росіян, здебільшого вони

В поки що окупований Маріуполь росіяни звезли понад 55 000 цивільних громадян рф, переважно представників "малих народів рф". Гарною тенденцією є те, що ці особи здебільшого конфліктують між собою, розповів в ефірі "Ми-Україна" радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

"Останнім часом ми спостерігаємо дуже цікаві тенденції, які з одного боку не можуть нас не втішати, а з іншого найкраще демонструють самих росіян. Всю свою нелюдяність вони більше наразі спрямовують один проти одного, враховуючи те, що їх завезли вже понад 55 000 різних, як вони їх називають "малые народы росии". Постійно виникають конфлікти, бійки, стрілянина. Через це трохи легше стає жити маріупольцям, тому що росіянам знову ж таки просто нема для них часу", - розповів він.

Андрющенко розповів, що життя в окупованому місті не стає кращим. Він пояснив, що маріупольська інфраструктура ще до приходу зимового періоду вже перевантажена, оскільки на додачу до місцевих додалися ще й російські військові та понад 55 000 цивільних громадян рф.

Нагадаємо, раніше цього місяця радник мера Маріуполя розповідав, що окуповане росією місто стає суцільною руїною. За його словами, окупанти створюють у ньому ілюзію життя, однак насправді ж місто мертве.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у ДПСУ зяавили, що чоловіків, які є військовозобов’язаними та незаконно виїхали з країни після повномасштабного вторгнення, притягнуть до відповідальності після повернення в Україну.

Головне