У Львові громада ПЦУ демонтує дерев'яну церкву-самобуд УПЦ МП

У Львові громада ПЦУ демонтує дерев'яну церкву-самобуд УПЦ МП

У Львові громада Православної церкви України взялася за наведення ладу на території дерев’яного храму московського патріархату, який розташований в найбільшому житловому масиві міста – Сихові.

Про це повідомив заступник міського голови Львова Любомир Зубач та показав фото робіт.

"Громада ПЦУ проводить благоустрій території, забираючи наявні незаконні конструкції споруди московського патріархату на Сихові", - написав він.

Роботи з демонтажу розпочались після благословення та молитви отця від ПЦУ.

Роботи відбуваються під пильним контролем правоохоронних органів.

"Сподіваємося, обійдеться без провокацій. Вони нікому насправді не потрібні", — зазначив Зубач.

Нагадаємо, днями у Львові взялись за майно УПЦ МП. Міський голова Львова Андрій Садовий анонсував демонтаж церкви на Сихові найближчими днями.

"Щодо самобуду на Сихові. Його демонтують найближчим часом. Прийняли першу ухвалу щодо передачі земельної ділянки Православній церкві України. Вона належатиме громаді", - наголосив він.

5 квітня стало відомо про перехід головної церкви Української православної церкви (МП) переходить до Православної Церкви України. За відповідне приєднання проголосувала релігійна громада Свято-Георгіївського собору.

Як писав "Ми-Україна" раніше, російське військове командування, ймовірно, звільнило з посади командувача Східним угрупуванням військ в Україні генерал-полковника Рустама Мурадова.  Міноборони рф позбулося його через провальний наступ на Вугледар та надзвичайно значні втрати.

Головне