У Легіоні "Свобода Росії" показали, як знищили склад боєприпасів у Курській області

У Легіоні

Легіон "Свобода Росії" продовжує вести бойові дії на території російської федерації. Під час одного з боєзавдань бійцям Легіону вдалося знищити склад боєприпасів у Курській області.

"Гарно палає... Знищили склад БК путінської армії у Тьоткіному. Далі буде", - прокоментували в Легіоні відео знищення складу ворожого БК.

Крім того, раніше бійцям Легіону також вдалося знищити у Тьоткіному два склади боєкомплекту зс рф.

Нагадаємо, раніше у Легіоні "Свобода росії" оприлюднили кількість знищеної російської техніки у Бєлгородській та Курській областях з 12 березня. За тиждень добровольці знищили 20 бойових машин піхоти та 57 одиниць різноманітної автомобільної техніки. Також російська армія за тиждень втратила 613 військовослужбовців. Ще 829  ворожих солдатів - поранені, а 27 потрапили в полон.

Як повідомляли "Ми-Україна", загальні втрати російських окупантів склали 431 550 осіб станом на ранок, 18 березня. Протягом минулої доби було знищено та поранено ще 810 ворожих бійців.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.