У Києві всі лікарні хочуть обладнати автономними сонячними електростанціями

У Києві всі лікарні хочуть обладнати автономними сонячними електростанціями

У Києві лікарні планують обладнати автономними сонячними електростанціями, що забезпечить їх безперебійним енергопостачанням. Про це повідомив мера Києва Віталій Кличко.

Він нагадав, що минулої зими Україна через ракетні обстріли часто залишалася без світла. І сонячні електростанції дозволять забезпечити енергоживлення у разі повторних відключень світла.

"Минулий опалювальний сезон показав, наскільки системними є обстріли росією об'єктів критичної інфраструктури, від яких залежить енергоживлення, зокрема, медзакладів Києва. Де відключення обладнання може призвести до летальних чи тяжких наслідків. Проект із встановлення сонячних електростанцій забезпечить безперебійне енергопостачання наразі 3 медзакладам - одній з міських клінічних лікарень, пологовому будинку, перинатальному центру", - зазначив Кличко.

При цьому він додав, що кошти на обладнання лікарень автономними сонячними електростанціями надасть німецьке товариство міжнародного співробітництва.

"Обладнання дозволить також частково замістити обсяг спожитої енергії з відновлювальних джерел, акумулювати електроенергію, що знівелює ризики знеструмлення закладів. Та зменшити обсяги викидів CO2", - заявив мер української столиці.

Як повідомляли "Ми-Україна", голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький заявив, що Україні вже вдалося відновити свою енергосистему на 50-60%.

Головне