У Києві відбувся SBC Summit Ukraine 2025: спорт під час війни об'єднав бізнес та медіа

У Києві відбувся SBC Summit Ukraine 2025: спорт під час війни об'єднав бізнес та медіа

Третя щорічна конференція SBC Summit Ukraine 2025 відбулась 15 травня у київському UNIT.City. Вона об’єднала спорт, бізнес і медіа в одному місці, щоб створювати нові сенси, партнерства та можливості.

Головна тема – як спорт реалізується під час великої війни.

"На сьогодні під час війни, коли складно виживати українському спорту, ми намагаємося разом знаходити колаборацію з бізнесом, щоб бізнес допомагав готувати спортсменів на вищому рівні - спорту вищих досягнень, та захочувати дітей займатися спортом", - зазначив президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт.

Учасники – ті, хто формує велич українського спорту вже сьогодні і допомагає йому жити.

"Спорт завжди відкритий до співпраці з бізнесом. Насправді це дуже важливо. Це підтримка, яку потребують будь-які спортивні суб'єкти і федерації, і клуби. Ключова історія – об'єднання зусиль в контексті розбудови спортивної інфраструктури", - зауважив президент Спортивного комітету України та військовослужбовець Ілля Шевляк.

У Києві саміт спортивного маркетингу провели вже втретє. Цьогоріч виступало більше пів сотні спікерів, а учасниками стали 600 спортсменів, урядовців, бізнесменів.

"Сьогодні є різниця між нашими іншими самітами. Це додаток більш бізнес-компаній у дискусійній панелі, у спікерів та у запрошеннях для участі в нашому саміті", - розповів організатор SBC Summit Ukraine Олексій Брага.

Тут обмінюється не лише ідеями - починаються партнерства, народжуються нові формати, які змінюють світогляд українського спорту.

"Мета – дуже багато цікавих проєктів, коли можливо долучатися. Мета – ще раз показати, наскільки важливий сьогодні під час війни розвиток спорту та важлива допомога нашим військовим, українським спортсменам і, взагалі, федераціям, що нам потрібно бути разом, особливо під час війни", - наголосив Гутцайт.

Та саміт не тільки про дискусії. Обговорюють, як відбудувати те, що постраждало через російську агресію. 

"Необхідність розробки окремої стратегії розвитку спортивної інфраструктури, яка б врахувала європейські практики, і також вже готові типові проєкти спортивних об'єктів, які могли б використовувати при будівниці розвитку цієї інфраструктури в майбутньому", - додав Шевляк.

Ще окрім дискусій, тренінгів і стратегій – благодійність. За результатами форуму передали військовим авто та 20 кілограмів кави. 

Головне