У Києві багатоповерхівки оснастять генераторами та системами резервного живлення

У Києві багатоповерхівки оснастять генераторами та системами резервного живлення
https://www.google.com/search?q=%D0%BA%D0%BC%D0%B4%D0%B0&sca_esv=7edcb57f1d3a6e4c&udm=2&sxsrf=ANbL-n7i-ZmyBbqoS2WJGArtF3M__XK3SQ:1774029411452&source=lnt&tbs=sur:cl&sa=X&ved=2ahUKEwjV4I_Hhq-TAxXq-wIHHbgMEXcQpwV6BAgFEB0&biw=1920&bih=1032&dpr=0.9#sv=CAMSVho

Держава допоможе Києву підготувати столичні багатоповерхівки до наступної зими. Будинки будуть обладнані засобами резервного живлення.

Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко у Telegram.

За її словами, експериментальний проєкт ухвалили сьогодні на виїзному засіданні Кабміну. Держава профінансує закупівлю та встановлення генераторів, акумуляторів та інверторів для забезпечення роботи ліфтів та інженерних систем, а також освітлення у разі відключень світла.

"Обладнання закуплять коштом держави. На стороні мешканців залишиться експлуатація: закупівля палива, технічне обслуговування та ремонт. Участь у проєкті є добровільною – рішення ухвалюють співвласники багатоквартирних будинків", – додала Свириденко.

Київська міська державна адміністрація має протягом 30 днів сформувати перелік будинків, які відповідають умовам програми, а також визначити обсяги фінансування. Після цього Кабмін прийме окреме рішення про виділення коштів.

Свириденко підкреслила, що цей проєкт пілотний та можливо стане частиною ширшого плану підготовки до наступного опалювального сезону. У разі успішної реалізації проєкт можуть поширити на інші міста України.

Як писав "Ми-Україна" раніше, Фундація першої леді Олени Зеленської передала 20 генераторів школам і дитсадкам Солом’янського та Дніпровського районів Києва.

Головне