Цього року виробництво українських безпілотників зросло у понад 100 разів, - Федоров

Цього року виробництво українських безпілотників зросло у понад 100 разів, - Федоров

Виробництво українських безпілотників у поточному році зросло у понад 100 разів. Про це повідомив віцепрем'єр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

При цьому він наголосив, що окупанти відчувають збільшення виробництва Україною дронів.

"Цього року виробництво українських безпілотників вже зросло в понад 100 разів. Росіяни відчувають це по втратах живої сили, броньованої техніки, ППО та кораблів", - зазначив Федоров.

Разом з тим очільник Мінцифри висловив думку, що дронів недостатньо і їх на фронті треба якомога більше.

"Завдання Армії дронів на 2024 рік - наростити виробництво, щоб у кожної бригади й підрозділу було стабільне забезпечення БПЛА", - заявив міністр цифрової трансформації.

Федоров запевнив, що наразі Україна активно працює над усуненням перепон для виробників дронів.

"Продовжуємо усувати барʼєри для розвитку українських виробників, щоб Сили оборони були забезпечені всіма типами безпілотників. Щоб військові планували нові місії та могли розраховувати на системні постачання", - наголосив Михайло Федоров.

Нагадаємо, Київ отримає 100 тактичних дронів нового покоління від німецької компанії Quantum Systems, які відправляться на фронт. Відповідних домовленостей з інвестором та керівництвом компанії було досягнуто на щорічному саміті Інституту Стерна Стюарта, що відбувається в Німеччині.

Як повідомляли "Ми-Україна", речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат заявив, що українська система протиповітряної оборони потребує посилення. Зокрема, Україні потрібні системи ППО малого радіуса дії, щоб збивати російські ударні дрони.

Головне