Це те, з чим ми маємо пройти цю зиму: Галущенко вкотре закликав українців заощаджувати електроенергію

Це те, з чим ми маємо пройти цю зиму: Галущенко вкотре закликав українців заощаджувати електроенергію

Міністр енергетики України Герман Галущенко вкотре звернувся до населення з проханням заощаджувати електроенергію, оскільки наразі це дуже важливо для енергосистеми та її нормальної роботи.

За словами очільника Міненергетики, не потрібно вмикати одразу всі прилади, як тільки вмикають світло. Адже це призводить до того, що енергетикам доводиться відключати ще більше користувачів. 

"Ми не змінюємо наше прохання для людей заощаджувати. Я розумію, що є відключення і коли включається світло, хочеться зробити все і одразу... Треба дуже ощадливо ставитись до споживання електроенергії. Тому що, якщо тільки при включенні ви включаєте максимальну кількість приборів, це означає, що десь в цей час відбувається більше обмеження споживачів, тому треба намагатися дійсно заощаджувати. Це те, з чим ми маємо пройти цю зиму", - заявив Галущенко в коментарі "Ми-Україна".

Нагадаємо, після низки ракетних атак Росії по енергетичних об'єктах в Україні склалася критична ситуація в енергосистемі. Інколи споживачам доводилося по декілька днів залишатися без кенергопостачання, адже наслідки атак були досить значними. Наразі відключення світла відбувається у багатьох областях Україні, однак вони є переважно плановими.

Головне